Katarzyna Kamieniecka – BlackLipstick.pl

O MNIE

MAKEUP – BlackLipstick.pl

Jestem wszechstronną wizażystką – wykonuję makijaże okolicznościowe, ślubne, wieczorowe, dzienne oraz awangardowe wykorzystywane przy sesjach zdjęciowych. Moje doświadczenie zawodowe w pracy wizażystki w tym roku obchodzić będzie szóste urodziny, jednak moja pasja i zainteresowanie makijażem trwa o wiele dłużej.

W swojej pracy używam profesjonalnych narzędzi i wysokiej jakości kosmetyków – hipoalergicznych, bezpiecznych dla skóry, a zarazem trwałych. Głównie pracuję na kosmetykach marki INGLOT, m.in. dlatego, że INGLOT posiada w swojej ofercie ogromną gamę kolorów wszystkich produktów. Pędzle, których używam wykonane są z włosia naturalnego lub z wysokiej jakości włosia syntetycznego. Są przyjemne dla skóry i świetnie rozprowadzają kosmetyki.

Posiadam umiejętności układania fryzur – mam tytuł czeladnika i technika usług fryzjerskich. Nie strzygę i nie koloryzuję, jednak fryzury okolicznościowe mam w małym palcu. W najbliższej przyszłości swoją ofertę planuję poszerzyć o manicure hybrydowy.

CENNIK

Makijaże okolicznościowe wykonuję w cenie 80 zł. Ponadto jeśli któraś z Pań zdecyduję się na makijaż próbny, bądź poleci mnie swoim znajomym, tzw. „malowanie hurtem”, to oferuję niższą cenę: makijaż próbny taniej o 30 zł lub rabat dla każdej z malowanych Pań, którym zostałam polecona, jak i dla Pani polecającej w wysokości 10 zł.

Oferuję również dojazd do Klientek – na terenie Lublina gratis. Poza miastem w zależności od liczby kilometrów.

MOJE ARTYKUŁY

ZAMÓW MAKEUP

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Data (wymagane)

Proponowana godzina

Rodzaj makijażu (wymagane)

Dodatkowe informacje